Bizi Takip Edin
Eposta satis@aivamedia.com Bizi Arayın! 0 505 973 58 43

İnternet Reklam Yönetimi

Aiva ile modern reklamlar
internet reklam yönetimi

Maksimum Performans, Minimum Harcama!

Aiva dijital reklam yönetimi ile ürün ve hizmetleriniz için en hızlı yoldan ve etkili reklamlar verebilirsiniz. İnternet reklamlarınız için son trendleri takip ediyoruz ve size en uygun kanallar aracılığı ile reklamlarınızı planlıyor ve yönetiyoruz.

Aiva’ya özgü uygulamalar ile sizleri sizleri faaliyet gösterdiğiniz sektörlerinizde zirveye taşımak için alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile doğru ölçümlemeler ve analizler yapıyoruz. Bütçe optimizasyonu ile en uygun bütçelerle maksimum performans ve minimum harcama hedefliyoruz. Doğru planlama ve yüksek performans ile daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

sosyal medya reklamları

GOOGLE REKLAMLARI

Tüm Google Reklamları

Google arama ve görüntülü reklamlar (GDN), alışveriş (XML), yeniden pazarlama (remarketing), Youtube video reklamları ve  uygulama reklamları ile adwords reklam yönetimi

DİJİTAL MEDYA REKLAMLARI

İnternette her yerdeyiz!

Görüntülü flash banner, html banner, text-link, video reklam vb. reklam araçları ile internette bloglardan haber sitelerine kadar bir çok lokasyonda reklamlarınız görüntülenir.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği facebook, instagram, twitter ve linkedin gibi birçok farklı sosyal medya platformlarında reklamlarını yönetiyoruz.

VİRAL REKLAMLAR

Dilden dile dolaşan reklamlar

Son zamanlarda en çok kullanılan reklam türlerinden biri olan viral reklamlar ile sosyal medyada ve bloglarda hızla ve kolayca yayılan video reklamlar yayınlıyoruz.

sosyal medya etkileşim yönetimi

Hızlı ve Modern

Aiva reklam yönetimi ile hedef kitlenize ve yeni müşterilerinize modern reklam seçenekleri ile en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz.

sosyal medya marka hikayeniz

Güvenilir ve Şeffaf

Birçok farklı platformda, faklı kategorilerde projeler üreten Aiva, google ve diğer iş ortaklarıyla uyumlu çalışır.

sosyal medya kreatif tasarimlar

Etkileyici Sonuçlar

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Aiva, sizlere birçok farklı kategori ve sınıflarda etkileyici çözümler sunar. 

Hemen Şimdi Teklif İsteyebilirsiniz.

Aiva ile hedeflerinize ulaşmaya hazır mısınız?