Bizi Takip Edin
Eposta satis@aivamedia.com Bizi Arayın! 0 505 973 58 43
mobile uygulama gelistirme
Mobil Yazılım Geliştirme

Mobil Uygulamalar

mobil uygulamalar

Türkiye’de de giderek artan mobil kullanım oranı göz önüne alındığında; ürün ve hizmetlerinizi en hızlı ve kolay yoldan hedef kitlenize ulaştırmanın en önemli araçlarından biri de mobil uygulamalardır. Akıllı telefonlar ile her gün daha da büyüyen mobil teknolojiler online dünyanın erişim anahtarı haline gelmiştir.

40 milyon aktif sosyal medya hesabının %80’inin mobilden erişim sağladığı düşünüldüğünde markalaşma sürecinde mobil uygulamaları olan her faaliyetlerin ve işletmelerin her zaman bir adım daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Büyüyen mobil pazarda yer bulabilmeniz için projelerinizi yapılandıyor planlıyoruz. Sizin için projelerinizi tasarlıyor, geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Uzman mobil uygulama geliştirme ekibimiz ile Android ve iOS platformlarında ayırt edilebilir etkileyici çözümler üretiyoruz. 

UX/UI Tasarım

   Kurumsal kimliğiniz ve marka prensipleriniz rehberliğinde ziyaretçileriniz için kullanımı kolay, modern ve şık bir arayüz tasarım hizmetini sunmaktayız. Rekabetçi pazarda sizlere kalıcı bir yer edindirmek için hedef odaklı çalışmalar ile sizlere en modern ve en kullanışlı çözümler üretiyoruz.

Yazılım Geliştirme

   Mobil uygulamanızın planlama ve tasarlanma sürecinden sonra yazılım geliştirilirken, kullanıcı deneyimi ve istekleri ile uygulama gereksinimleri rehberliğinde native ve hybrid mobil uygulamalar üretilir. Hızlı çalışan ve güvenli yazılım alt yapınızı hazırlıyoruz.

sosyal medya işletme profili

IOS & Android

En çok kullanılan mobil uygulama platformları olan ios ve android temelli mobil uygulamalar ile daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

sosyal medya kreatif tasarimlar

UX / UI Tasarım

Kullanıcılar tasarımınızı beğenip uygulamanızı benimsediklerinde uzun süre telefonlarında yer alır ve sizinle etkileşim içerisinde kalır.

sosyal medya etkileşim yönetimi

Yüksek Performans

Mobil uygulamanız tasarım ve yazılımsal olarak yüksek performans sunarak uyum halinde çalışır. Böylece feedback oranınız artar.

sosyal medya marka stratejisi

Bakım ve Güncelleme

Mobil uygulamalarınız platform mağazalarında yayınlandıktan sonra da bakım ve güncelleme hizmetini vermekteyiz.

Hemen Şimdi Teklif İsteyebilirsiniz.

Sunulan hizmetler ile ilgileniyorsanız hemen şimdi size uygun bir teklif talep edebilirsiniz.