Bizi Takip Edin
Eposta satis@aivamedia.com Bizi Arayın! 0 505 973 58 43

Biz Kimiz?

AIVA MEDIA
aiva-media-kurumsal

Aiva, 2017 yılında kurulmuş bir dijital medya şirketidir. Genç bir ekibe sahip olan Aiva’da yazılım, tasarım, SEO ve sosyal Medya departmanları uyum içerisinde çalışmakta ve kreatif çözümler üretmektedir.

Küçük büyük demeksizin her ölçekten firmaya hizmet vermekteyiz. Bu anlamda markalaşma sürecinde de müşterilerimizin daima yanındayız. Bu süreçte önemli bir rol üstlenip farkındalık yaratıyoruz. Başarılı bir marka oluşturmanın anahtarı ise etkili bir iletişimden geçmektedir. Sizi dinliyoruz. Her müşterimiz bizim için ayrıcalıklıdır.

İlk hedeflerimizden biri de; her zaman en yeni en güncel gelişmeleri takip edip, bunları projelerinizde başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Bu yüzden Aiva’da hiçbir proje zamanın gerisinde kalan basit bir görünüme ve işleyişe sahip değildir. Özellikle, en hızlı büyüyen ve gelişen, sosyal medya kanallarını sizler için takip ediyoruz. Her zaman en yeniyi sunuyoruz.

Neden Biz?

neden-biz

Neden Biz?

Profesyonel, yenilikçi, genç ve dinamik bir ekip ile marka hedefleriniz doğrultusunda ezber bozan renkli işler üretiyoruz.

marka

Marka Odaklı

Yapılan periyodik analizler ile markanızın yükselişini somut veriler ile takip edebilirsiniz. Daha güçlü bir marka hedefi için doğru yerdesiniz.

hizli-ve-guvenilir

Hızlı ve Güvenilir

Her zaman yeniliklerden yana olan Aiva’da her projeye aynı özen gösterilir ve mümkün olan en hızlı sonuçlar üretilir.

anlasmak

Sizi Anlıyoruz

Sizin hedefleriniz ve isteklerinize göre projeyi planlıyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Sizi daima dinlemeye hazırız.

hayal gücü

Hayal Gücü

Üretkenliğimizin kaynağı hayal gücümüzdür. Jonathan Swift’in de dediği gibi “Hayal gücü olan insanlar, görülemeyen şeyleri görürler.”

destek

Her Zaman Yanınızdayız!

Projeniz tamamlandığında da destek vermeye ve rapor sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca teknik destek ekibimiz ile de her zaman yanınızdayız.